TJ Sokol Přídolí aktuálně

15. kolo a poohlédnutí se za kolem 14.

TJ Sokol Přídolí : FK Frymburk B

sobota 13:30 v Přídolí ( 15.kolo )

Sedmý celek okresního přeboru na Českokrumlovsku vyzve na domácím hřišti hráče z Frymburku kteří se dělí o poslední místo s B týmem z Větřní. Narozdíl od minulho domácího zápasu, by hospůdka měla být už v provozu. Přibalte si tedy dobrou náladu a přijďte nás podpořit.

Podle mne jsme favority. Soupeři máme co vracet, neboť na podzim jsme  ve Frymburku podlehli 3:1.

Dále: Od tohoto týdne (21.dubna 2016) jsou tréninky každý čtvrtek  od 18:00 !!!

K zápasu 14. kola

FK Dolní Dvořiště 1:2 ( 0:0 ) TJ Sokol Přídolí

Do Dolního Dvořiště jsme přijeli s jasným cílem - neprohrát. První půle byla značně nervózní, nechtěli jsme zbytečně chybovat a soupeř do nás tlačil. Hodně nám pomohl Pája v brance když nás nejednou podpořil a soupeřovi pokusy o změnu skóre likvidoval. I my jsme však dokázali tlačit soupeře a v druhé půli se snaha začala zúročovat. Kuba Štěpánek perfektně předvádí, jak mu to na kraji zálohy svědčí. Doufám, že v sobotu přidá zase nějakou tu branku a kluci z Frymburku nám doma body nechají. Nakonec oba dva zářezy patří na jeho konto a právem si zaslouží titul hráč utkání.

sestava: