TJ Sokol Přídolí aktuálně

Konec sezóny 2015/2016

Tak je za námi poslední hrací víkend ze sezóny 2015/2016. Posledním soupeřem našeho Sokolu byl náš největší rival Kájov. A až v posledním kole jsme se definitivně zachránili v okresním přeboru, kdy jsme utkání s Kájovem zvládli a vyhráli 1:0. Poslední utkání sezóny jsme většinou odehráli pouze v 11-ti nebo 12-ti lidech.

Možná některé z Vás zklamu,ale nebudu zde uvádět všechna poslední 4 kola, o kterých jsem se zde  nezmínil, ale naopak, bych za touto sezónou udělal tlustou čáru a hezky to vše spočítal dohromady.

Vítězem okresního přeboru se stal tým z Chvalšin, který si titul opravdu zasloužil a slavil ho už pár kol před samotným koncem soutěže.Ve finále jeho náskok nad druhými Loučovicemi vyrostl na rozdíl 10-ti bodů. Náš sokol zkončil z 12-ti mužstev 10., shodně s Novou Vsí-Brloh B na 25-ti bodech. Sestupujícími jsou B-týmy z Větřní a Velešína.

Přídolští letos hledali tahouna mužstva, nenašli. S pouhými 24mi góly jsme se stali nejhůře skórujícím týmem OP. Naštěstí obranu nejhorší nemáme.

Nejlepší střelci Sokolu:

Michael Štěpánek , Jakub Štěpánek a Dimitrij Dvořák ovládli stupeň vítězů,kdy všichni jmenovaní se zastavili na 4 zářezích.

O pouhou jednu branku méně vsítil Schwarz Petr

Po dvou vstřelených brankách mají David Pavlis a Josef Písko

Jedním zásahem přispěli Ruslan Radykhovskyy , Jaroslav Písko , Vladislav Písko a Jakub Opelka a jednou nám pomohl ke vstřelení gólu protihráč.

Nejtrestanější hráči Sokolu:

Největším hříšníkem se stal Michal Brož s 5-ti žlutými kartónky

následně se 4mi žlutými kartami kvarteto Jakub Štěpánek, Josef Písko, Vladislav Písko a Jaroslav Písko

o kartu méně, tedy se třemi skončil Schwarz Petr

Dvakrát žlutou kartu viděli Dimitrij Dvořák, Ruslan Radhykovskyy a Ondřej Papaj

Jednou žlutou kartou se prohřešili Petr Adamec a Jan Písko

červenou kartu viděl pouze jeden jediný náš hráč a to Jakub Štěpánek, který se stává absolutním vítězem ve sbírání karet.

Na závěr bych chtěl pouze říci, že tato sezóna nebyla pro nás až tak úspěšná. Záchranu jsme si zajistili až v posledním kole, kdy jsme opět porazili Kájov jednobrankovým rozdílem. Pokud chceme hrát aspoň střed tabulky, bude třeba trochu v příští sezóně zabrat. A jak jinak, než začít aspoň jednou týdně trénovat, protože to nám na jaře nefunguje. Každý by si měl šáhnout do svědomí. Naše soupiska činí přes 20 hráčů a na zápasy jezdíme s tím,že sotva máme někoho na střídání. Já vím a znám to, jaké to je sedět na střídačce 70 minut, ne-li déle.Ale stejně tak vím, že když  mohu v 80. minutě střídat a nemůžu už, hodně je pak znát čertvá síla.. No kdo fotbal hrál a hraje, ví jak to přesně myslím. A tak zlepšeme náš přístup, nebo se může stát, že spadneme až na samé dno (okres). A to já osobně nechci.

Přeji všem krásnou pauzu, užíte si léto , dávejte na sebe pozor a myslím že všichni ještě dostanete včas info, kdy začne příprava na sezónu 2016/2017.

(statistiky čerpány z fotbalunas.cz )

Váš Schwara